Це особливий день для пари.

Відомий український виконавець Дмитро Монатік обожнює робити коханій дружині сюрпризи. Музикант розповів, що кожне восьме березня він завжди знаходиться разом з коханою дружиною Іриною, при будь-яких обставинах. Часто вони залишаються вдома, іноді подорожують, але головне — проводять час один з одним, інформує Ukr.Media.

Монатік зізнався, що іноді Жіночий день випадає на дату гастролей, тому йому і дружині доводиться переміщатися з міста в місто, і святкувати поза домом. А в цілому, співак любить експериментувати.

«Ми імпровізатори в цьому плані. Головна традиція — це свято для нас», — зазначив Дмитро.

Також співак розповів, що завжди дарує Ірині букет її улюблених квітів — півоній. Він каже, що за стільки років точно знає, які квіти дружина любить, і де їх можна купити.

«Думаю, треба святкувати не тільки тоді, коли ми чекаємо на свято, а більше імпровізувати і робити, здавалося б, сірий і якийсь складний день — святом», — додав артист.

Потрібно нагадати, що Монатік і його дружина Ірина вже тривалий час разом, і спочатку музикант приховував свої стосунки. У 2015 шанувальники дізналися, що їх улюблений виконавець щасливий у шлюбі, і вони з дружиною чекають на первістка. Зараз у родині Дмитра та Ірини росте двоє синів.