Романтика та й годі.

Автор і ведучий тревел-шоу «Світ навиворіт» Дмитро Комаров цього літа з найбільш завидного холостяка перетворився на зразкового чоловіка. Комаров одружився зі своєю партнеркою по «Танцях з зірками», моделлю та телеведучою Олександрою Кучеренко. Тепер Діма і Саша молода сім’я, але не зовсім типова. Дмитро, у зв’язку зі специфікою роботи тревел-журналістом, часто перебуває в роз’їздах, тому вдома буває рідко. Однак нещодавно зробив виняток, повернувся з експедиції та відвіз дружину на добу до Європи, інформує Ukr.Media.

Комаров поділився зі своїми читачами Instagram світлинами з Праги, на яких позує на тлі старовинного міста разом з Олександрою. Вся річ у тім, що у Саші був День народження. Саме так її чоловік вирішив привітати із святом. Він повернувся з далекої експедиції, де зараз знімає новий сезон «Світ навиворіт», і на одну добу полетів із Сашею до Європи. Романтика та й годі.

«У моєї коханої дружини сьогодні день народження. Чесно кажучи, прилетів із експедиції ненадовго спеціально, щоб не пропустити цей важливий день. Вирішили на добу злітати в Прагу», — пише Комарів у публікації. Шанувальники приєдналися до привітань і зазначили, що Саша і Діма дуже гарна пара.