Продюсер виконав мрію своєї дружини.

Віра Брежнєва у своєму Instagram регулярно зізнається в теплих почуттях до свого чоловіка, Костянтина Меладзе. Однак це не заважає підписникам тиражувати інформацію про майбутнє розлучення зоряного подружжя, посилаючись на зв’язок продюсера зі своєю підопічною з “ВІА Гри”, Ерікою Герцег, інформує Ukr.Media.

Напередодні від’їзду до Воронежу на “Золотий грамофон” Віра поділилася інформацією про подарунок, який отримала від Меладзе. Нещодавно вона описала чоловікові, яку валізу їй хотілося б мати для подорожей. І справа не в тому, що у неї значна ціна. Знайти саме таку досить важко.

Перед самим відльотом чоловік порадував її тим, що подарував саме такий кейс, про який вона мріяла. Меладзе постійно балує свою дружину, про що вона неодноразово повідомляла в соціальних мережах. Співачка знову повторила, що неймовірно щаслива в шлюбі і повністю довіряє своєму чоловікові.

На церемонії у Воронежі Віра блищала в білосніжному платті, прикрашеному величезною трояндою, після чого вирушила на гастролі, іменовані в народі “новорічний чос”. Подружжя знову буде разом лише після Різдва.

Дивує лише одне: чому інтернет-користувачі так радують проблемам у чужій сім’ї. Якщо вони, звичайно, дійсно є. Ніхто з зоряного трикутника не підтверджує роману, який приписують Меладзе.