Українська співачка влаштувала веселе свято для своєї сім’ї.

Популярна виконавиця на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала ряд фотографій, які були зроблені під час святкування дня народження її сина. Олегу виповнилося п’ять років, і на честь свята його зіркова мама влаштувала бенкет на весь світ. Святкування розтягнулося на два дні, за які сім’я встигла політати на повітряній кулі, провести дитяче свято з кольоровими кульками, тортом і анімацією, а також презентувати Олегу подарунок, інформує Ukr.Media.

Ірина опублікувала ряд фотографій, і показала святкування 5-річчя синочка. Зоряна мама і її чоловік привітали малюка з днем народження, презентувавши йому дитячий велосипед.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Також Федишин влаштувала свято з фотозоною, прикрашеною кулями, а також аніматорами. Крім усього, сім’я борознила небо на великій повітряній кулі. Схоже, Олег запам’ятає цей день на все своє життя!

На святкування дня народження малюка зібралася вся велика родина Ірини. «Що таке сім’я? Це батьки, діти, онуки та близькі родичі. Сім’я — це наш дім, наш оберіг. Бережіть і шануйте своїх рідних. Бажаю кожній родині миру і поваги до близьких. Вчора мої найрідніші зібралися на Дні народження мого синочка», — написала співачка під однією з фотографій.