Нещодавно блогерка Поліна Логунова поскаржилася в інтерв’ю, що чоловік не заробляє достатньо грошей. І часто фінансову відповідальність за сім’ю бере на себе саме вона, інформує Ukr.Media.

Дмитро Ступка довго не наважувався публічно відреагувати на слова дружини. І ось, нарешті, актор прокоментував скандальне інтерв’ю Логунової, а також розповів, що насправді стало причиною укладання шлюбу з нею.

“Просто є одна така проблема у дружини, що вона хоче все й одразу. Такого не буває. А те, що хочуть зараз дівчата — у тієї подружки депутат, у тієї будівельник. І вона теж хоче їздити на Бентлі, купувати собі якісь прикраси, діаманти”, — поділився Дмитро Ступка.

Крім того, Дмитро зазначив, що зараз він працює аж на двох роботах. Але йому все одно не вистачає зароблених грошей. Щоправда, секрет сімейного щастя представник легендарної акторської династії бачить зовсім в іншому.

“Я на ній теж одружився, перепрошую, без ніякого приданого. Ми прописали її і дитину у бабусі в квартирі. Щоб їй дали посвідчення на проживання в Україні. Я її взяв заміж, тому що я її полюбив”, — каже актор.