Майбутній чоловік Талинди припав до душі всім рідним її покійного чоловіка і колегам по групі.

Вдова фронтмена Linkin Park Честера Беннингтона, який покінчив з собою в липні 2017 року, оголосила про заручини зі своїм коханим — американським пожежним на ім'я Майкл, інформує .

  • Мене переповнює радість, і я повідомляю, що заручена з моїм ангелом Майклом. Я хочу сказати вам, що знайти любов після трагедії все ж можна, що смерть вашого коханого — це не ваша смерть, — написала Талинда Беннінгтон.

43-річна жінка повідомила, що її майбутній чоловік припав до душі всім рідним покійного чоловіка і навіть його колегам по рок-групі. При цьому вдова зазначила, що і далі буде шанувати пам'ять Беннингтона.

Вдова соліста Linkin Park насилу впоралася зі смертю чоловіка. Після трагедії Талинда почала вивчати питання психічного здоров'я і навіть заснувала організацію "Напрям змін 320", мета якої — допомагати людям справлятися з депресією для запобігання самогубств.

Честер Беннінгтон покінчив з собою 20 липня 2017 року. Йому був 41 рік. Усе сталося в будинку музиканта в передмісті Лос-Анджелеса. Співака поховали на кладовищі в місті Палос-Вердес-Естейтс в американському штаті Каліфорнія.

Раніше була опублікована посмертна пісня Беннингтона. Композиція стала частиною дебютного сольного альбому Марка Мортона, гітариста Lamb Of God. Гітарист колективу Марк Мортон опублікував пісню, яку він записав разом з Честером Беннингтоном (солістом Linkin Park). Трек був опублікований на офіційному YouTube-каналі музиканта.