Актуальні новини

До 30-річчя Незалежності запустять арт-потяг

Команда ГОГОЛЬFest запускає круїзний мобільний форум молоді в поїзді «ГогольTRAIN» до відзначення 30-ї річниці Незалежності України.
Як повідомляє Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти, поїздка розпочнеться 13 серпня 2021 року.
«ГогольTRAIN» – це перший в Європі арт-потяг. Він вже зробив декілька рейсів на фестивалі ГОГОЛЬFest в Маріуполь (2019) та Херсон (2020). І от в 2021 році, до 30-річчя Незалежності України, заплановано шість рейсів з Києва до різних міст на найцікавіші культурні події країни.
Метою проекту є зшивання країни, діалог та об’єднання різних регіонів навколо спільних мирних цінностей у побудові майбутнього, розвиток міжрегіонального партнерства та підтримка мобільності молоді.
Перший із шести рейсів арт-потягу «ГогольTRAIN» Київ – Одеса буде присвячений пам’яті українського художника Олександра Ройтбурда.
У свою чергу, перед відправкою потягу, 13 серпня 2021 року, на Центральному залізничному вокзалі відбудеться пресконференція за участі представників організаторів й партнерів проєкту та презентація розписаного художниками потягу.

  Новий образ Кейт Мідлтон просто вогонь — комплект точно приверне заздрісні погляди

Залишити відповідь