Вода сьогодні володіє особливою силою!

В православ’ї 26 березня згадують святителя Никифора патріарха Константинопольського. Дата за народним календарем називається день Никифора, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Никифор?

Жив Никифор у місті Константинополі в VIII-IX століттях, його батько перебував на службі в імператора на посаді секретаря.

Під час правління імператриці Ірини Никифор обіймав посаду сановника і брав участь у Сьомому Вселенському Соборі.

У 806 році Никифор прийняв чернечий постриг і зайняв місце померлого патріарха Тарасія. У період правління імператора-іконоборця Лева V Вірменина Никифор був засланий в монастирську обитель, де і пішов із земного життя у 828 році.

Які на цей день існують традиції та обряди?

Наші предки в цей день особливе шанування висловлювали рослинам. Щоб не привернути в будинок лихо, сьогодні не можна на чагарниках і деревах гілки рубати і обламувати. Буде дуже добре, якщо присвятите 26 березня догляду за кімнатними рослинами.

Слов’яни в цей день багато вишивали і виготовляли захисні талісмани, обереги.

Сьогодні сприятливий день для того, щоб налагодити сімейне життя, припинити чвари між подружжям. Для цього чоловікові і дружині, у яких часто виникають негаразди та сварки, ввечері треба відправитися в гості до щасливої сімейної пари. Або до себе їх запросити, поспілкуватися за чаєм зі свіжою випічкою.

Не пропустіть сьогоднішній день і використайте цілющу силу води собі на благо!

На Русі вважалося, що вода в день Никифора володіє особливими цілющими властивостями. Тому люди намагалися не пропустити цей день і використовувати силу води для своїх благ.

Рано вранці наші предки йшли на джерело, де вмивали обличчя чистою водою. Потім побільше набирали водиці в ємності і несли додому, щоб пити протягом всього дня. Якщо поруч з вами немає джерела, проведіть в домашніх умовах нескладні ритуали на воду.

  Гройсман попросив Яценюка ввести мораторій на перевірки ЗМІ перед виборами

Для збереження молодості і краси

Вранці, коли прокинетеся, налийте в миску чистої води і вимовте змова:

«Могутня і сильна водиця-сестрице, я тебе прошу допомогти. Дай моєму обличчю краси і натуральної свіжості. Зроби мої брови чорними, як смола, губи червоними, як кров, вії довгими, а шкіру білою і гладкою. Нехай моя краса всіх людей навколо заворожує, а у чоловіків викликає розчулення. Тільки ти, водиця-сестриця, мені допоможеш. Невимовної краси мерщій на мене наведи. Амінь».

Води не шкодуйте і гарненько вмийтеся. Не витирайте потім обличчя рушником, нехай крапельки висохнуть природним шляхом.

Для захисту від псування і пристріту

Дочекайтеся півночі, запаліть свічку, наберіть у склянку чистої води. Встановіть все на столі і прочитайте замовний текст:

«Ніби небесна цариця, ця чиста і сильна водиця. З небес ти до нас являєшся і в землю переходиш, звідки наверх знову піднімаєшся. Прошу тебе, водиця, мила моя сестриця, у такому круговороті про мене не забувай. З мене, раби Божої (ім’я), все погане забирай: неприємності і біди з негараздами, заздрісні погляди і погану славу серед людей. Все це сховай у землі, де нога людська довіку не ступала. Хай темрява поховає в тій глибині весь негатив і напасті, що на мене спрямовані. Амінь».

Вода повинна залишитися на столі до ранку, свічці дайте повністю догоріти, а самі лягайте спати. Вранці після пробудження відпийте три ковтки води. Те ж саме треба буде зробити вдень і ввечері перед тим, як лягати спати.

Для здійснення заповітних бажань

Як тільки настане 26 березня, наберіть в графин чисту воду і прошепотіть над нею замовні слова:

«Прошу тебе, чиста водиця, бажання моє заповітне здійсни. Як я, раба Божа (ім’я), тобою нап’юся, і обличчя вмию, так пошли мені краплі твої на здійснення моєї мрії. Вона у мене незлобна, необразлива, непорочна, ясними думками придумана. Зроби все, про що благаю тебе. Амінь».

  Тіна Кароль поділилася зворушливим селфі зі своїм сином Веніаміном

Нехай вода залишиться стояти всю ніч на столі, а самі вкладайтеся спати. Вранці після пробудження трохи води відлийте з графина і вмивайтеся. Воду, що залишилася, протягом дня пийте дрібними ковтками. Щоразу при цьому уявляйте в думках, як ваше бажання збулося.

Погодні прикмети на 26 березня

  • З завтрашнього дня чекайте теплу і ясну погоду, якщо ввечері 26 березня галки в зграї зібралися і голосно розкричалися.
  • Майбутні літні місяці очікуються прохолодні і дощові, якщо сьогодні густий туман спустився на землю.