Актуальні новини

Активісти у Львові вимагали накласти санкції на бізнес Медведчука і Козака на місцевому рівні

Під стінами львівської Ратуші сьогодні пройшла акція «Ні колаборантам у Львові!». Активісти вимагали від місцевої влади накласти санкція на локальному рівні на депутатів від «ОПЗЖ» Тараса Козака, Віктора Медведчука та їхніх родичів, припинивши таким чином сприяння бізнесу спонсорів тероризму у Львові.
Під стіна Львівської міськради активісти поставили імпровізовану шибеницю, на яку згодом підвісили манекен із портретом Тараса Козака. Також вони стукали у порожні бочки, щоб депутати, які в цей час проводили чергову сесію, почули їх.

«Ми вимагаємо адекватних кроків влади щодо колаборантів! Толерантність до внутрішнього ворога завжди має надзвичайно згубні наслідки для держави. Півтора роки тому депутати Львівської міськради намагалися надати ділянку землі у мікрорайоні Рясне під бізнес Козака, проте тоді через резонанс серед громадськості ганебне рішення не пройшло. Зараз саме час львівським депутатам визначитись з ким вони: з українцями чи колаборантами. Голосування за наші ініціативи буде лакмусовим папірцем, що покаже, хто є хто», – заявили організатори акції.

Зокрема люди висунули ряд вимог: ухвалити рішення про накладення санкцій на міському рівні на бізнес колаборантів шляхом розірвання угод із комерційними структурами спонсорів тероризму, у тому числі, записаними на їхніх родичів; ухвалити звернення до РНБО з вимогою поширити санкції на всі активи спонсорів тероризму Тараса Козака та Віктора Медведчука, зокрема, оформлені на їхніх братів та інших родичів; ухвалити звернення до Верховної Ради щодо заборони антиукраїнських політичних проектів «ОПЗЖ» та «Партія Шарія»;  ухвалити звернення до Верховної Ради щодо необхідності негайного впровадження законопроекту про кримінальну відповідальність за колабораціонізм.

Мер Львова Андрій Садовий зустрівся із активістами і пообіцяв, що доручить депутатським фракціям та комісіям розглянути ці питання.
Павло Паламарчук, “День”, Львів

  Замок у Свіржі відкрили для екскурсій

Залишити відповідь