Романтичні та смішні фільми для легких вихідних.

Наближається найромантичніше свято року, а настрої і спокою в житті не спостерігається? Проведи п'ятничний вечір з нашою добіркою фільмів, які повернуть тобі віру в те, що любов — одне з найбільш приємних почуттів на світі, інформує .

Я — це любов, 2009

У цьому фільмі Тільда Суінтон виконує роль Емми, російської жінки у шлюбі за одним зі спадкоємців впливової родини. Одного разу вона зустрічає Антоніо — шеф-кухаря, який перевертає весь її світ догори ногами та примушує згадати про власні бажання, яким завадило її заміжжя. За цей фільм Лука Гуаданьіно отримав номінації на «Золотий Глобус», BAFTA і «Оскар», так що саме цю картину можна вважати стартом для зростання його популярності у всьому світі.

Влада місяця, 1987

Цей класичний фільм присвячений любовному трикутнику між двома рідними братами та жінкою, якій потрібно вибрати виходити заміж за людину, якій обіцяла, або за того, кого вона дійсно любить. У головних ролях — молоді Шер і Ніколас Кейдж, заробили за цей фільм шість номінацій на «Оскар».

Бойфренд з майбутнього, 2013

Тім у виконанні Доналла Глісона виявляє в собі суперздатність — він може подорожувати у часі та змінювати минулі події. Він, звичайно, міг би використовувати цю силу для того, щоб зробити світ кращим, але вирішив для початку перейматися власним щастям і знайти дівчину. Цей фільм від творців «Реальної любові» — відмінний вибір для тих, хто шукає щось легке, світле і романтичне.

Королівство повного місяця, 2012

Двоє закоханих підлітків тікають з літнього табору, і на їх пошуки негайно відправляється пошуковий загін. Зрозуміло, пара не бажає бути виявленою, адже вони всього лише хочуть знайти місце, де зможуть бути щасливі. Їх завзятість не залишає байдужим однолітків, і вже через деякий час жителі невеличкого острова починають допомагати підліткам.

  Як склалася доля головних героїв семи сезонів шоу "Холостяк"

Квітка кактуса, 1969

Успішний дантист під впливом зовнішніх обставин обіцяє одружитися зі своєю молодою коханкою, але обманює її, вигадуючи причини, за якими вони ніяк не можуть бути разом. Тоді його дівчина, у виконанні Голді Хоун, бере долю у свої руки та збирається розставити всі крапки в їх історії.

Одного разу в Римі, 2010

Амбітна мешканка Нью-Йорка Бет, у виконанні Крістен Белл, приїжджає на весілля своєї сестри до Італії і випадково забирає кілька монет з відомого фонтану кохання. Її починають переслідувати відразу кілька чоловіків, що потрапили під любовне заклинання, — їх ролі виконують Денні Девіто, Уілл Арнетт, Джон Хедер і Дакс Шепард.

Мій хлопчик, 2002

Саме ця картина відмінно підходить для перегляду удвох, якщо ваш партнер і досі переживає про те, що мати дітей занадто складно. Крім того, головну роль виконує Ніколас Холт, і це неймовірно захоплююче — бачити його на екрані і знати, яким приголомшливим чоловіком він стане в майбутньому.

Любов без зобов'язань, 2015

Елісон Брі та Джейсон Судейкіс виконують роль двох самотніх людей, які випадково познайомилися на зустрічі для сексуально залежних. Колись вони вже мали стосунки в коледжі, а зараз вирішили спробувати абсолютно платонічний формат, в якому можуть заводити відносинами з іншими людьми. Єдина умова — бути максимально щирими один з одним.