Дочка покійного Пола Уокера знялася для обкладинки VOGUE. Копія тата.

22-річна дочка загиблого в ДТП актора Пола Уокера вперше знялася для глянцевого журналу Vogue. Дівчина попрацювала з корейським виданням глянцю, поставши в неймовірному образі, інформує Ukr.Media.

Пол Уокер загинув у 2013 році, і після його смерті багато сильно переживали про долю його тоді ще неповнолітньої дочки Мідоу. Дівчинці не момент загибелі батька було п’ятнадцять років. Але, вона не здалася, продовжила розвивати свій творчий потенціал. Мідоу — модель, вона вже встигла попрацювати з такими брендами, як Givenchy і Proenza Schouler.

22-річна дівчина брала участь в модних показах, хоча, будучи тінейджером, і не думала про кар’єру моделі. Мідоу в інтерв’ю для Vogue зізналася, що в дитинстві була пацанкою. “Я була справжнім хлопчиком. Ми падали в бруд, грали у футбол і просто творили всякі безумства”, — згадує дівчина. Вона також зазначила, що Пол Уокер вплинув на неї. “Я росла з кристалами в будинку, тато їх колекціонував, зібрав близько тридцяти. Є навіть розміром з ноутбук”, — каже вона.

До слова, цього року Мідоу Уокер повідомила про заручини зі своїм обранцем Луїсом Торнтоном-Алланом — він актор-початківець.