Про це заявила австралійська модель Шаніна Шейк у своєму інтерв'ю.

Варто зазначити, що чутки про те, що в цьому році модне шоу Victoria's Secret не відбудеться, з'явилися ще в травні 2019 року, проте ніяких коментарів з цього приводу з боку представників бренду — не було, інформує .

«На превеликий жаль, шоу Victoria's Secret цього року не відбудеться. І це дуже незвично, адже зазвичай у цю пору року я вже починаю працювати над шоу, репетируючи свою роль ангела. Але я впевнена, що в майбутньому все зміниться. Я впевнена, що вони зроблять ребрендінг шоу, тому що це найграндіозніший показ у світі! », — прокоментувала ситуацію Шейк.

Варто відзначити також те, що сама модель не є ангелом Victoria's Secret, проте регулярно співпрацює з брендом і брала участь у його чисельних модних шоу.

Той факт, що Victoria's Secret Fashion Show 2019 не відбудеться, підтверджує також і відсутність дат проведення та трансляції шоу, які зазвичай були вже відомі під кінець літа.

Варто також відзначити, що покази завжди відрізнялися своєю помпезністю і феєричністю, участю в них кращих манекенниць і виступами найпопулярніших світових виконавців. Шоу не відбудеться вперше за 23 роки.