Анна Вінтур, Вікторія Бекхем й інші діляться своїми секретами правильного відпочинку.

Для тих, хто звик жити спонтанно, пропозиція запланувати вихідні може здатися катастрофою. Але якщо ви хочете досягти успіху у всьому, вам потрібно мати хоча б приблизне уявлення про те, як має бути витрачений вільний від роботи час. Розповідаємо, як проводять вихідні успішні жінки, будні яких забиті до хвилини, інформує .

Меган Маркл

Останнім часом у дівчини не так багато королівських обов'язків — спочатку через очікування пологів і того, що зараз їй потрібно приділяти багато уваги принцу. Але зазвичай у вихідні вона прогулюється по парках, веде щоденник і, як і всі прості люди, дивиться пропущене на Netflix.

"Ми неймовірно зайняті і робимо безліч речей, але мені завжди потрібен час, щоб просто влягтися, поклацати по каналах, погладити собак і насолодитися келихом вина. Це частина інвестицій в себе — заради балансу".

Крім того, навіть у поїздках вона зазвичай шукає можливість розглянути всі визначні пам'ятки, вважаючи це відмінним способом здригнутися.

Вікторія Бекхем

Дизайнер, відома своєю страшною дисципліною, не залишає собі вільного часу в будні і не планує нічого важливого на вікенд. Її краща подруга Єва Лонгорія заявляє, що Бекхем любить повеселитися, і хоч в медіа завжди виглядає холодною, у вихідні вона завжди відкрита і привітна в оточенні своїх близьких. Іноді вони вирушають на пікніки, поїздки на конях або ж просто дивляться цілий день серіали.

Періодично у своєму Інстаграм вона ділиться веселими сторіс про те, як вона проводить час із сином, намагаючись наздогнати миті, які їй довелося провести не з сім'єю. А іноді спеціально прибирає телефон подалі, щоб не псувати день.

  Чому зірка 1960 Світлана Коркошко залишилася без ролей, і що допомогло їй повернутися в професію через 20 років

Анна Вінтур

Навіть у вихідні головний редактор Vogue прокидається о 4 ранку і вважає, що якщо встати в 5 — все втрачено. Раніше у вихідні вона регулярно грала в теніс, але зараз говорить, що вже не може приділяти час грі як і раніше — в силу віку.

Свої вихідні дні вона проводить з родиною, а про подробиці намагається не поширюватися. Це тільки зміцнює міф про те, що Анна Вінтур — надлюдина, яка думає тільки про успіх видавництва.

"Я люблю свою роботу, я люблю все в цьому. Я люблю підвищену відповідальність, яку я несу як художній керівник, і я люблю журналістику. Мій тато був редактором, мій брат — політичним редактором, це світ, в який я занурена. І, чесно кажучи, я не думаю про силу або про те, що це приносить мені. Що це дійсно приносить? Гарний столик в ресторані?".

Бейонсе

Бейонсе буквально одержима своєю роботою, так що все, що вона робить на вихідних, повинно сприяти її успіху. У вікенд приділяє особливу увагу медитаціям, а також проводить час з сім'єю. Її мама приходить на пізній сніданок, разом з сестрою вони обговорюють нові постановки, а вечори повністю віддані чоловікові та дітям.

Щоб відпочити, Бейонсе малює. За її словами, нове хобі дозволяє відновити концентрацію. Крім того, у вікенд особливе місце займає сон.

"Мир, щастя і здоров'я — моє визначення краси. І ви не можете отримати нічого з цього без сну".