Хлопець помер після кількох років боротьби з онкозахворюванням.

21-річний син відомого українського виконавця помер після декількох років боротьби з раком. Трагічну новину повідомила своїм підписникам колишня дружина Віктора Павлика Лора Созаєва. На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук жінка розмістила відеоролик, на якому зображений її син ще в зовсім юному віці. “Забрав Господь мого ангела!”,- написала Лора в публікації, інформує Ukr.Media.

Два роки тому український співак Віктор Павлік розповів своїм шанувальникам про те, що його син Павло хворий на рак. Лікарі виявили онкозахворювання восени 2018 року, поставивши невтішний діагноз: рак хребта. Тоді Віктор звернувся за допомогою до всіх, хто міг би допомогти в лікуванні його сина. Необхідна сума була зібрана в лічені дні, після чого Павла прооперували. А в червні цього року хлопець повідомив, що більше не буде лікуватися. Правда, він до останнього вірив у своє одужання, і не припиняв боротися. На той момент він пройшов вісімнадцять курсів хіміотерапії і курс променевої терапії.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Перед кожним МРТ І КТ я вірив, що ця зараза помре від таких доз хімікатів, які, крім хворих клітин, пошкоджували і здорові. Я вірив, що хвороба залишить мене в спокої. Але цього не сталося”, — розповів Павло. Останні тижні хлопець провів у хоспісі.