Джамала про третю вагітність і несподівану реакцію чоловіка. Джамала відверто розповіла, як дізналася про свою третю вагітність і як пройшов її І триместр.

Виконавиця також поділилася, як чоловік відреагував на її вагітність, інформує Ukr.Media.

Як зізналася зірка, про те, що вона вагітна, вона дізналася під час частих подорожей світом, виступаючи на підтримку України. Джамала поділилася, що часом їй було важко виходити на сцену через токсикоз. Зокрема в І триместрі вона відвідала десятки країн у рамках благодійної місії. На щастя, інтенсивний графік не вплинув ні на дитину, ні на зіркову маму.

«Велика подія у Вашингтоні під час демократичної конференції, а в мене жахливий токсикоз, я ледве стояла. Проте я мала співати на концерті і спілкуватися з високопосадовцями. Але Бог помагав. Я була вагітна, коли везла нашим солдатам дрони літаком з Австралії», — поділилася артистка в інтерв’ю програмі «Неймовірна правда про зірок».

Також співачка розповіла, як вони з чоловіком Бекіром Сулеймановим відреагували на новину про третю вагітність:

«У голові: Що робити? Куди з цим іти?». Я постійно була в літаках та поїздах, їздила з Києва. Чоловік пожартував: «Ми вже 6 років не спимо. І ще не спатимемо».

Також співачка розповіла, що її двоє синів повернулися з Польщі до України і тепер часто перебувають під наглядом бабусі.

«Діти мешкали у Варшаві з батьками чоловіка. Я бачила їх раз на місяць. Але сім’я для мене важлива. Нині вони у Києві. Бабуся дуже допомагає, але здебільшого ми з чоловіком. Важко поєднувати музику, роботу та бути мамою вечорами. Коли всіх заколисую, вранці варю всім кашу… Материнство — це найскладніша робота», — зауважила артистка.