Хоч Джамала й обожнює свою справу, якій присвятила життя.

Співачка Джамала ексклюзивно розповіла журналістам заради чого готова припинити кар'єру, щоб бути щасливішою, а також про конфлікти з чоловіком, інформує .

Зазначимо, в цьому році популярна співачка Джамала відзначає своє 10-річчя на сцені. Так, саме до цього дня артистка і випустила збірку кращих пісень. А поки зірка активно готується до туру, який пройде в 10-ти містах України. Джамала з особливим хвилюванням говорить про нові дуети і тур, адже розуміє, що незабаром може сильно порадувати шанувальників іншою не менш доброю звісткою. Зараз співачка також намагається більше часу приділяти чоловікові Бекіру.

"Я думаю, що зроблю перерву для того, щоб знову народити. Ми будемо з радістю чекати поповнення, тому що мені дуже хотілося б мати велику родину. Наприклад, у моєї мами в сім'ї було 7 дітей, а у тата 2 — він і сестра", — зізнається Джамала.

Хоч Джамала й обожнює свою справу, якій присвятила життя, але пропускати те, як росте її дитина, вона зовсім не збирається: "Зараз, наприклад, я дуже сумую, коли їду у відпустку або в тури — довго не бачу свого Еміра. І я думаю, що це основний момент, який мене дійсно засмучує. Але брати його з собою не можу, тому що для нього це важко. Але не переживайте, у нього все добре, з ним батько і батьки мого чоловіка — вони просто неймовірні няні".

А попри те, що чоловік Джамали молодший за неї на вісім років, співачка каже: мудрості йому не позичати. Майже всі потенційні сварки переводить в тихі сімейні обговорювання.

"Я дуже темпераментна, імпульсивна, буває, іноді шкодую про те, що сказала. Бекір більш зважений і він спокійніший — тримає все в собі… І, якщо у нас є якісь питання, ми його дуже спокійно обговорюємо".

  У Львові збирають російські та радянські книжки для допомоги ЗСУ

Тепер залишається тільки чекати цікавих новин від Джамали.