Родина проводить час у жаркому Єгипті.

Переможниця «Євробачення», співачка Джамала нещодавно разом зі своїм чоловіком та маленьким сином відправилася відпочивати в Єгипет. Зараз вона та її сім’я ніжаться під теплим сонечком біля блакитного моря, а знімками з відпустки Джамала ділиться зі своїми численними підписниками в соціальній мережі Instagram, інформує Ukr.Media.

Співачка розповіла, що дуже хотіла поїхати кудись у відпустку, адже від щільного робочого графіку потрібно відпочивати. Але дівчині постійно щось заважало: то погодні умови, то інші обставини. І ось нарешті її родині вдалося вирватися з холодного Києва в літо. Джамала поділилася сімейними фотографіями, на яких показала синочка Еміра.

Співачка позує разом з чоловіком та сином на тлі моря і пальм в легкому платті зеленого відтінку. Вона розповіла, що така сімейна поїздка втрьох у неї після пологів перший раз. «Відпочинок втрьох — хіба це можливо? Однозначної відповіді на третій день немає, але у мене такий вираз обличчя, що хочеться самій собі сказати: «Іди з’їж лимон, сильно обличчя задоволене», — пише співачка в публікації.

Джамала поділилася, що у відпустці вона не зводить очей з малюка, адже з’явилося стільки різних небезпек, які потрібно вчасно помітити. Але, судячи з барвистих фото, Джамала відмінно проводить час на морському узбережжі.