Актуальні новини

Шевченківський комітет очолив Юрій Макаров

Головний редактор телебачення Суспільного мовника Юрій Макаров став головою Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка.
Про це повідомив голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія на своїй сторінці у Facebook, передає портал Читомо.
«Головний редактор ТБ Суспільного мовника Юрій Макаров став головою Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка. Мають же бути в житті й добрі новини», — написав він.
 Як повідомляє Детектор медіа, із Юрієм Макаровим узгоджували членство у новому складі комітету, нещодавно відбулася перша нарада ймовірних майбутніх членів комітету. Імена новий голова не називає, поки не буде офіційного документу.
Юрій Макаров — заслужений журналіст України, телеведучий, документаліст, письменник. У 2008—2010 роках був ведучим програми «Культурний фронт» на Першому національному каналі. З 2015 — співведучий ток-шоу«Війна і мир» (разом із Євгеном Степаненком) на каналі «UA:Перший», у 2016-2017роках працював директором ТО документальних фільмів Національної телекомпанії України. У 2017—2019 роках був членом правління НСТУ, а після зміни структури став головним редактором телебачення Суспільного мовника.
З грудня 2016 року Юрій Макаров є  членом Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка.
Нагадаємо, до листопада 2019 року посаду голови комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка займав письменник, сценарист, публіцист Юрій Щербак. Він подав у відставку у зв’язку із закінченням трирічної каденції.

  Система відповідності кольорів Pantone оголосила колір 2019 року

Залишити відповідь