Чому молоде подружжя отримало таке обмеження?

6 травня в сім'ї Меган Маркл і принца Гаррі сталося поповнення — у них народився син. І поки одні шанувальники сімейства не можуть натішитися цій події, інші обговорюють цікавий факт — молоді батьки будуть сильно обмежені у вихованні Арчі. Річ у тім, що згідно з королівськими традиціями, Меган і Гаррі позбавлені повних юридичних прав на свого сина.

Постанова під назвою «Велика думка про прерогативи щодо королівської сім'ї» була прийнята понад три століття тому. У ній йдеться, що право повної опіки над дітьми престолу має лише монарх. В даному випадку Її Величність Єлизавета II, інформує .

Втім, це скоріше за все формальність, якої дотримуються з поваги до традицій. Сумніваємося, що королева втручається у виховання малюків. Найімовірніше, що вона дозволяє своїм нащадкам самостійно займатися дітьми.

До речі, те ж стосується Кейт Міддлтон з принцом Вільямом — у них також немає всіх прав на їх трьох дітей. Так, згідно із законом, саме королева контролює виховання всіх нащадків і розпоряджається про їх освіту і навіть шлюби (принци Гаррі та Вільям також просили дозволу на одруження у бабусі).