Актуальні новини

Не книжками єдиними

Якщо ви ще не витратили кошти за програмою єПідтримка і вам хочеться чогось оригінального, то ZAXID.NET розповідає, де у Львові можна витратити цю тисячу гривень на музейні екскурсії та майстер-класи.

Львівський історичний музей

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1533875 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1533875{ margin: 0!important; } }

За програмою єПідтримка у ЛІМ, до якого входять Палац Бандінеллі, музей історії Львова («чорна камяниця»), музей історії науки і техніки (ретро-гараж), Арсенал та інші відділи, можна придбати не тільки вхідні квитки та екскурсії, а й відвідати різноманітні майстер-класи та квести для дітей.

Історичний музей має локації на будь-який смак

«Під час едукаційних заходів діти завжди отримують від музею цікаві призи (друковану продукцію, сувеніри) на згадку», – зазначив у коментарі ZAXID.NET завідувач відділу науково-освітньої роботи та промоції ЛІМ Руслан Кошів.

Вхідні квитки у музей коштують 50 грн (повний) і 30 грн (пільговий), а вартість екскурсії – 100 грн на групу. За розкладом і ціною майстер-класів і квестів, що організовує Музей, можна стежити на Facebook-сторінці ЛІМ.

Національний музей у Львові

Різноманітні експозиції, кураторські екскурсії, вистави та майстер-класи за кошти рпограми єПідтримка можна відвідати у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького. Наприклад, вже цієї неділі, 16 січня, у головному корпусі музею на проспекті Свободи, 20 запланована кураторська екскурсія виставкою «Монументальне мистецтво» від Оксани Гринів.

Національний музей у Львові запрошує на кураторські екскурсії

У відділі промоцій та комунікацій НМЛ у коментарі ZAXID.NET зазначили, що коштами за програмою єПідтримка можна розраховуватись у відділі на проспекті Свободи, 20 (головна будівля музею) та на вул. Драгоманова, 42 (історичний комплекс та експозиція українського мистецтва ХХ ст.).

  Скарлетт Йоханссон таємно втретє вийшла заміж

«У нас вже відбулася серія подій – кураторські та тематичні екскурсії, – які зібрали чимало відвідувачів, багато з яких якраз розрахувалося коштами, отриманими в межах програми єПідтримка», – кажуть в Музеї.

Стежити за розкладом подій у НМЛ можна на Facebook-сторінці Музею.

Музей народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького

У Шевченківському гаю також можна витратити кошти за вакцинацію не лише на вхідні квитки, а й на групові екскурсії та майстер-класи. Музей пропонує майстерки із соломоплетіння, малюнку на склі, вибійки, гончарства, писанкарства, різьбярства, ковальства та різні тематичні майстер-класи. Їх вартість становить від 25 до 150 грн, а тривалість – до 3 годин.

«У музеї можна за всі послуги розраховуватись коштами за програмою єПідтримка, за виключенням майстер-класів додому – подарункових боксів і товарів у крамниці», – кажуть в музеї.

До кінця січня у Музеї щовихідних відбувається ексклюзивна екскурсія «Українське Різдво». Детальніше про події в Шевченківському гаю можна дізнатися на його Facebook-сторінці.

Коляда у Шевченківському гаю

Вартість вхідних квитків у Музей народної архітектури та побуту становить 70 (повний) і 50 (пільговий) грн, а оглядова екскурсія для групи коштує 300 грн (тривалість – година) і 600 грн (2 години). Також можна замовити екскурсії англійською і польською мовами (500 грн за годину).

Львів Стародавній

Ще один музей, де можна не тільки дивитись на експонати, це Львів Стародавній на Краківській. Окрім інтерактивної і мультимедійної експозиції тут проводять різноманітні майстер-класи для дітей – наприклад, з валяння ангеликів з вовни.

Майстер-клас із валяння ангеликів з вовни

Квитки у музей коштують 160 (вечірній) і 200 грн (денний). Вартість майстерок – в середньому 150 грн. Стежити за розкладом можна на ФБ-сторінці музею.

Залишити відповідь