Дженніфер Еністон розповіла про любов до Бреда Пітта.

Зіркова пара Дженніфер Еністон і Бред Пітт оформили розлучення в 2005 році після семи років шлюбу. Але зараз 50-річна актриса зізналася, що в її серці завжди знайдеться місце для її екс-чоловіка попри їх розставання.

Пристрасті навколо найкрасивішої пари Голлівуду, яка розлучилася ще у 2005 році, не вщухають. Преса часто приписує Дженніфер Еністон і Бреду Пітту роман, інформує .

Приміром, нещодавно актор приїхав особисто привітати екс-дружину. І, як стверджує видання The Globe, Дженніфер і Бред побували на таємному спільному відпочинку в Італії, організованому для них другом Пітта — Джорджем Клуні.

Зараз же сама зірка серіалу "Друзі" заявила, що "буде любити його все життя" і розповіла про давній шлюб з актором:

"Я люблю Бреда, я його дійсно люблю, і буду любити до кінця днів! Він просто приголомшливий чоловік. Я ні секунди не шкодую про те, що ми були одружені. І я вважаю, що мені дуже пощастило стати його дружиною. Ми були разом сім дуже яскравих років, багато чому навчили один одного, і нам було весело! У нас були чудові, хоч і непрості відносини."

Зараз в Мережі припускають, що Еністон повністю пробачила Піттові, який свого часу зрадив їй з Джолі, а потім і зовсім кинув Дженніфер заради Анджеліни.