Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес офіційно повідомили, що тепер вони лише друзі. Але вони продовжують працювати разом в спільних проєктах.

51-річна Дженніфер Лопес і 45-річний Алекс Родрігес так і не змогли врятувати свої стосунки. Сьогодні колишні закохані зробили офіційну заяву, в якій повідомили про своє розставання після чотирьох років відносин. Попри розрив, співачка і зірка бейсболу продовжать підтримувати один одного в спільних робочих проєктах, інформує Ukr.Media.

“Ми зрозуміли, що нам краще залишитися друзями, і дуже сподіваємося, що нам вдасться зберегти теплі стосунки. Ми будемо продовжувати працювати разом і підтримувати один одного в спільних справах і проєктах. Ми бажаємо нашим дітям і один одному всього найкращого”, — звернулися Лопес і Родрігес до шанувальників в одному із телешоу.

Перші чутки, що у відносинах зоряної пари не все гладко, з’явилися ще в середині березня. Тоді Джен і Алекс розірвали заручини, проте незабаром після цього самі закохані спростували своє розставання. Вони повідомили, що як і раніше разом, і уточнили, що зараз працюють над своїми відносинами.

“Всі статті на цю тему недостовірні. Зараз ми працюємо над деякими речами в наших відносинах”, — заявила тоді пара.

Незабаром в пресі з’явилася інформація, що Родрігес прилетів до Лопес на зйомки в Домініканську Республіку, а потім таблоїди облетіли знімки папараці, на яких закохані демонстрували абсолютну ідилію у відносинах: ніжно обіймалися і цілувалися.

Інсайдери, у свою чергу, стверджували, що пара робить все можливе, щоб подолати кризу. За їхніми словами, Дженніфер і Алекс провели в Домініканській Республіці кілька днів разом, в які Лопес відчувала себе абсолютно щасливою. При цьому багато шанувальників помічали, що деякий час тому співачка зняла з руки кільце, яке Родрігес подарував їй під час їх заручин на Багамських островах.

  Оксана Линів відмовилась від Чайковського у Болоньї через біль у спині

Про роман Дженніфер Лопес і Алекса Родрігеса стало відомо в 2017 році. Пара швидко зблизилася, з’їхалася і разом виховувала дітей від своїх попередніх відносин. У 2019 році Алекс зробив коханій пропозицію руки і серця. Весілля пара переносила кілька разів: спочатку тому що Лопес готувалася до великого концертного туру на честь свого 50-річчя, а потім через пандемію коронавірусу.

Не виключено, що причиною розставання Лопес з нареченим стала його невірність. Раніше в пресі з’являлися чутки про його інтрижку з молодою зіркою реаліті-шоу Медісон Лекрою. Однак тоді ці розмови досить швидко зійшли нанівець, тому що і сам Родрігес, і його близькі друзі стверджували, що це порожні чутки. При цьому інсайдери стверджують, що проблеми у відносинах Дженніфер і Алекса почалися ще в кінці 2020 року. Тоді друзі Джен нібито відкрили їй очі на бойфренда і розповіли, що він протягом декількох років вступав в романтичні листування з різними дівчатами.