Актуальні новини

Злата Огневич поділилася подробицями нещодавного нападу

Співачка розповіла, що нападник переслідує її більше двох років.

На початку березня на співачку Злату Огневич було вчинено напад. Тепер же з'явилися подробиці про напавшого злочинця.

Так, 1 березня на співачку Злату Огневич напали біля будинку, про що вона заявила на своїй офіційній сторінці в Instagram. За словами зірки, тоді її захистив водій, а злочинця затримала поліція, інформує .

Тепер же в інтерв'ю однієї з програм Огневич розповіла, що цей чоловік переслідує її і її сім'ю вже більше двох років.

"На цей раз він простежив за мною до самого під'їзду. Я вийшла посеред ночі з авто, і переді мною постала страшна пика… Цей чоловік схопив мене за руку, я почала вириватися, кликати на допомогу, і мій водій побачив це, вискочив з машини і схопив його. Після цього ми викликали охорону."

Злата зазначила, що нападник працює у службі таксі, тому чимало людей піддають себе небезпеці, сідаючи в його авто. Після спілкування з лиходієм співачка зрозуміла, що він страждає від психічних розладів, бо думає, що вона – його дружина.

"Він хоче поспілкуватися, і підкреслює, що він – мій чоловік. Такі у нього фантазії…"

Огневич зазначила, що зловмисник – "неадекватний і агресивний чоловік, який неодноразово був затриманий за невеликі злочини". Що стосується покарання за переслідування виконавиці, то тут закони, схоже, безсильні:

"Мені юрист пояснив так: поки він не зробить на мене замах, то до тих пір немає в нашій країні закону, який би мене захистив. Так, його можуть обмежити в тому, щоб він не підходив до мене на відстань кількох метрів, але у нас немає такого, як в Америці: там чоловік напав, то він може сісти за ґрати, грубо кажучи, на наступний день."

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  17-річна дочка Хайді Клум вразила красою на модному показі

Залишити відповідь