Юна артистка заявила, що вона не конкурентка Вірі.

Віра Брежнєва протягом багатьох років вважалася однією з найяскравіших учасниць групи «ВІА Гра». У неї були сотні тисяч шанувальників і прихильниць по всіх країнах СНД, інформує Ukr.Media.

Імідж зірки був заплямований, коли стало відомо, що протягом 10 років вона була таємною коханкою Костянтина Меладзе. Коли правда розкрилася, пара кілька років відмовлялася обговорювати цю тему. Пізніше вони тихо розписалися.

Кілька років тому стало відомо, що колишня дружина Костянтина — Яна Сум знайшла своє щастя. Зараз вона не шкодує про подію. Жінка пережила все, відпустила біль і знайшла собі гідного супутника життя.

Коли в ЗМІ стали з’являтися чутки про роман Костянтина Меладзе з Ерікою Герцег, користувачі мережі, які розчарувалися у Вірі, стали писати про ефект бумеранга.

Багато хто був впевнений, що композитор знайшов собі нову пасію для натхнення, і тепер Брежнєва відчуває на власному досвіді ті емоції і відчуття, які були свого часу у Яни. Ніхто з учасників трійці намагався не коментувати чутки. Рідкісні інтерв’ю на цю тему давала тільки Еріка.

Навесні 2020 року дівчина остаточно покинула групу і навіть переїхала в іншу країну. Пліткарі були впевнені — юну співачку буквально видавила з колективу Брежнєва.

Нещодавно журналістам вдалося взяти інтерв’ю в Еріки. Співачка заявила, що близько Віру вона не знає, але при цьому впевнена — коли зірка прочитала новину про таємний роман Костянтина, їй було дуже неприємно.

Герцег тут же уточнила, що чутки не мають під собою ніяких підстав і Вірі насправді нема про що переживати.

На питання про суперництво артистка пояснила, що не вважає себе конкуренткою дружини Меладзе. На думку Еріки, Брежнєва відбулася, як артистка, мама і бізнесвумен. У Еріки такої кількості проєктів немає.

  Микола Тищенко та Іраклі Макацарія розповіли, як підтримують свою фізичну форму

На питання про особисте життя Герцег продовжує стверджувати — у неї все в порядку. Чоловік є, але імені його вона називати не стане, так як коханий — людина не публічна.