Артистка показала яскравий кадр з концерту, на якому з’явилася в напівпрозорій спідниці і піджаку.

Співачка Наталя Могилевська вразила шанувальників ефектним сценічним вбранням. В Instagram артистка додала кадр з нової шоу-програми, зробленої з недавніх концертів співачки, інформує Ukr.Media.

На фото Могилевська з’явилася в мереживний прозорій спідниці з максі-розрізом посередині і піджаку такої ж фактури. Ефектний образ Наталія доповнила зачіскою з м’якими кучерями, великою прикрасою на шию і туфлями на високій танкетці.

В описі артистка пояснила, що вони з командою навмисне змонтували шоу в прискореному темпі, щоб порадувати шанувальників в карантин.

Я дуже щаслива порадувати вас новими шоу в цей час, коли два місяці ніхто нічого не знімав. Саме тому ми закінчили монтаж зараз.

Це ще один мій танцювальний концерт, в якому я танцюю танго, румбу, пасадобль, як 10 років тому. Танцюю і співаю одночасно.

Це концерт, де я знову станцювала з Владом Ямою і заспівала улюблені Пісні, танцювала з балетом, як божевільна, і думаю, що здивувала несподіваним мегатрендовим звучанням деяких танцювальних треків :)))

Чекаєте???, — написала артистка.

В коментарях шанувальники відзначили, що Могилевська шикарно виглядає, а її вбрання — вище всяких похвал