Танцюрист розкрив пікантні подробиці особистого життя.

Відомий український хореограф, суддя проєкту “Танці з зірками” Влад Яма розсекретив інтимні подробиці особистого життя. 37-річний артист взяв участь у прямому ефірі співачки Олі Полякової в Instagram, інформує Ukr.Media.

Під час гри “Правда або дія” Влад розповів про початок стосунків зі своєю дружиною Лілією. Танцюрист зізнався, що боявся злякати кохану, тому три місяці їх відносини не заходили далі поцілунків.

“Я не сильно наполягав, тому що коли зустрів її, відчув, що це надовго. Боявся наступати, прискорювати події. Тому ми довго цілувалися, ходили за ручку, я її підвозив на машині додому і просто проводжав. Радий, що було саме так. Тривало це приблизно три місяці. Цілувалися, обнімалися, танцювали гарячі танці”, — згадав Яма.

“Ви довго один одного маринували. Коли це сталося, не було розчарування? Або навпаки, був феєрверк?” — поцікавилася Полякова.

“Це був швидкий феєрверк! — розсміявся Яма. — Тому що коли ти хочеш чогось три місяці… ти мене розумієш! Але було круто, я просто не вірив своєму щастю”, — з гумором відповів Влад.