Експерти перерахували головні помилки при підготовці до весілля. Підготовка до весілля: поради наречених і організаторів.

Весілля — це не тільки яскрава, але і відповідальна подія, до організації якої потрібно підходити обережно і уважно. Експерти розповіли про головні помилки майбутніх наречених, інформує Ukr.Media.

Почніть готуватися заздалегідь

Багато хто відтягує підготовку, але цього робити не можна. Хтось починає готуватися за рік до весілля, за пів року. Пам’ятайте про те, що чим більше часу у вас є, тим менш ймовірні якісь помилки.

Не відкладайте на потім складання списку гостей

Так, за рік все може помінятися — ви з кимось посваритеся або, навпаки, знайдете нових друзів, але це не означає, що список гостей потрібно складати за місяць до торжества. Почніть робити це заздалегідь. Не робіть офіційних запрошень, а просто оцініть хоча б те, скільки людей зможе прийти і чи потрібно вам стільки гостей.

Користуйтеся допомогою близьких і друзів

Самостійно організувати весілля можуть тільки дуже багаті пари або ті, у кого свято буде максимально простим. Не відмовляйтеся від допомоги кращої подруги, мами, тата, сестри.

Оцініть погоду

Якщо весілля заплановане на літо, швидше за все, день буде дуже спекотним. Це означає, що можна перенести церемонію на вечір, щоб гостям було комфортніше. Якщо весілля буде на природі, подбайте заздалегідь про те, що ви будете робити, якщо піде дощ.

З усіма підрядниками зустрічайтеся заздалегідь

Якщо на вашому весіллі будуть аніматори, бармени, ведучі, фотографи, то з усіма цими людьми краще зустрітися заздалегідь, щоб оцінити їх «профпридатність». Багато наречених відзначають, що їх розчаровує робота деяких фахівців. Не сподівайтеся на поради. Переконайтеся заздалегідь в тому, що людина дійсно виявиться професіоналом своєї справи.

Вирішіть питання з дітьми

  Повернену в Україну картину Паніна можна побачити у Мистецькому Арсеналі

Досвідчені наречені радять заздалегідь вирішити питання дітей. Або всі приходять з дітьми, а ви наймаєте аніматора, або ніхто не приходить з дітьми, щоб вони не заважали веселитися дорослим і не нудьгували самі. Це теж краще вирішувати заздалегідь, а не за місяць до торжества.