Евеліна Бледанс виховує сина Семена, який народився з синдромом Дауна. Нещодавно вона показала, як виглядає її підростаючий малюк.

Евеліна Бледанс, російська актриса, телеведуча і мама «сонячного» сина Семена зараз багато часу присвячує вихованню малюка, а також благодійній діяльності. Після народження дитини з синдромом Дауна Бледанс стала активно допомагати іншим дітям і організаціям, інформує .

Подробицями свого насиченого життя актриса ділиться на сторінці в Instagram. Нещодавно вона опублікувала фотографію з сином в незвичайних химерних нарядах. «Вчора тисячі дітей були щасливі, а сьогодні тільки мій. Іноді мені здається, що інших дітей в моєму житті більше, ніж Семіка… але, я вірю, що місія здійсненна», — підписала Бледанс публікацію, попередньо розповівши про діяльність благодійних організацій.

Шанувальники оцінили фотографію і відвертість Бледанс, про що і написали в коментарях: «Евеліна, ви така сильна дівчинка! І така стильна! А Сема світиться добром», «Якщо вірити теорії, то Сема вибрав вас ще до народження, і він знав, що його поява у вашому житті змінить тисячу інших життів!!! Так що все логічно, що, народивши Семена, ви знайшли безліч інших дітей і сімей, а ми знайшли Вас! Ви чудові! Спасибі», «Сема такий дорослий став. Красень!»