Слава Камінська розмістила перший пост після того, як в мережі з'явилася інформація про її розлучення з чоловіком Едгаром Камінським.

Позавчора на сайті Подільського районного суду з'явилася заява про розлучення солістки групи "НеАнгели" Слави і її чоловіка Едгара Камінського. Ініціатором розлучення був чоловік співачки, і саме він подав заяву на розлучення 19 квітня 2019 року. Перше слухання відбудеться вже 12 червня, але саме подружжя поки не коментує цю новину. Невідомо також, що стало причиною розставання, інформує .

Незабаром після новини про розлучення, на сторінці Слави з'явився пост, де під фото вона залишила крапки й смайлик. Шанувальники відразу ж вирішили, що мова йде про те, що відбувається в її особистому житті.

"Слава, благаю скажіть, що ваше розлучення — це фейк. Ви ж ідеальна сім'я!", "Всі розлучаються… це якийсь бич нашого часу! Дуже шкода… що красиві історії кохання часто тільки на фотографіях… Будьте щасливі", "Іноді трапляються важкі часи… Але потрібно пам'ятати — за заходом обов'язково приходить світанок", "Я чекала на підтвердження своїх здогадів: давно не було спільних фото, відео, відписка один від одного, на концерті Монатіка були окремо… Розлучення — це сумно", — пишуть шанувальники співачки, але на всі ці коментарі вона воліє відповідати мовчанням. Не коментує те, що відбувається й Едгар.