З акаунту артистки в instagram зникли всі фотографії з Костянтином за останні пів року.

Пильні фанати Віри Брежнєвої помітили, що днями з акаунту артистки в instagram зникли всі фотографії з Костянтином Меладзе за останні пів року. Співачка видалила навіть привітання з Днем народження, інформує .

Така поведінка артистки насторожила її шанувальників. Саме так сучасні дами поводяться в моменти розладу всередині сім'ї. Вони видаляють спільні фото і відписуються від своїх других половинок.

Стурбовані шанувальники стали навперебій ставити питання Вірі, чому ж вона так вчинила. Відповідь співачки виявилася несподіваною. Вона заявила, що зробила це із-за пересудів заздрісників, які продовжують під усіма її постами з фотографіями Костянтина писати, що вона поцупила композитора з сім'ї.

Ця історія їй не подобається, і вона тепер хоче тримати своє особисте життя якомога далі від очей громадськості.

Користувачі скептично поставилися до такої заяви. Пересуди на цю тему вирували в мережі в момент, коли стало відомо про весілля Брежнєвої та Меладзе. Зараз вже пристрасті вляглися. Багато звиклися з думкою, що Віра — дружина Костянтина і вони обоє щасливі у шлюбі. Багато в чому цьому сприяло налагоджене особисте життя колишньої дружини композитора — Яни.

В момент різкої критики, в тому числі й з боку публічних персон, їдкі коментарі Віру анітрохи не бентежили, і вона навіть не закривала коментарі, відкрито говорячи про свої почуття до Меладзе. Чому ж тепер, коли все стихло, жінка все-таки вирішила це зробити — незрозуміло.