Актуальні новини

Фанати заявили, що Джастін Бібер не любить Хейлі і одружився з нею, щоб повернути Селену Гомес

За словами співака, Селена зайняла місце в його серці, але закоханий він у свою дружину.

Фанати заявили, що Джастін Бібер не любить Хейлі і одружився з нею, щоб повернути Селену Гомес. За словами співака, Селена зайняла місце в його серці, але закоханий він у свою дружину.

У свій час Джастін Бібер і Селена Гомес були однією з найкрасивіших і популярних пар в Голлівуді. Тому з розставанням зірок багато шанувальників не можуть змиритися досі, сподіваючись, що Джастін і Селена все-таки будуть разом. І це незважаючи на те, що Бібер вже одружений на моделі Хейлі Болдуін! Більш того, співак часто зізнається в почуттях своїй дружині і регулярно публікує знімки Хейлі у своїй соцмережі, інформує .

Однак цього разу нова фотографія моделі в Instagram співака викликала несподівану реакцію серед його шанувальників. В коментарях фанати заявили, що Джастін не любить Хейлі і одружився з нею тільки заради того, щоб повернути Селену. Проігнорувати цей коментар Бібер не зміг, і емоційно відповів йому:

"Чому я повинен присвячувати життя в шлюбі одній дівчині, щоб повернутися до своєї колишньої?.. Вам повинно бути соромно за себе… Я любив і люблю Селену. Вона назавжди зайняла місце в моєму серці, але я по вуха закоханий у свою дружину. Зустріч з Хейлі – найкраще, що коли-небудь траплялося зі мною. Я бачив багато таких повідомлень: "Він завжди повертається до Селені", "Селена краща для нього"… Ви поняття не маєте про моє життя і про те, що для мене краще! Хейлі – моя дружина, і якщо вам це не подобається, то ви не підтримуєте мене і не є моїми фанатами! Припиніть надсилати мені і Хейлі ці повідомлення… Якби вас правильно виховували батьки, вони б навчили: коли не можна сказати нічого хорошого, не говори нічого".

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

  Лілія Ребрик поділилася зворушливою фотографією, яку зробила вдома у батьків

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь