Актуальні новини

Стало відомо, що Анджеліна Джолі стане супергероєм у фільмі Marvel

Подробиці фільму, як і те, на яку роль претендує відома актриса, поки невідомі.

Стало відомо, що Анджеліна Джолі стане супергероєм у фільмі Marvel. Подробиці фільму, як і те, на яку роль претендує відома актриса, поки невідомі.

Анджеліна Джолі – актриса, яка неодноразово очолювала рейтинги найкрасивіших знаменитостей. В її фільмографії кілька десятків ролей. Також жінка прославилася як кінорежисер, інформує .

Як відомо, голлівудська зірка готується зробити перший "набіг" у світ супергероїв.

Як повідомляє The Hollywood Reporter, оскароносна актриса веде переговори про те, щоб зніматися в картині "Вічні" (Eternals) студії Marvel, режисером якої є Хлоя Чжао. Над сценарім "Вічних" працює і Меттью Райан Фірпо.

Джолі вибрала проект про наддержаву і майже безсмертних істот, відомих як "Вічні", і про більш жахливе відгалуження суперлюдей.

Для Анджеліни Джолі це буде перша участь у супергеройському фільмі, але не перша – в роботі по коміксах. У 2007 році вона знялася в картині "Особливо небезпечний" режисера Тимура Бекмамбетова.

В даний час Джолі працює з Disney, материнською компанією Marvel, над майбутнім релізом "Малефисенти". Список майбутніх проектів актриси також включає фантастичну драму від режисера Бренди Чепмен, першоджерелом якої є книги Льюїса Керрола.

Крім того, Анджеліна Джолі натякнула, що може піти в політику.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Сильна материнська молитва про дітей

Залишити відповідь