Зірка «Відчайдушних домогосподарок» вийшла з в’язниці на 11 день свого 14-денного ув’язнення за хабарництво.

Фелісіті Хаффман знову на свободі. Актриса, найбільш відома за старим серіалом «Відчайдушні домогосподарки», вийшла з в’язниці набагато раніше, ніж пройшов її мізерний термін ув’язнення, інформує Ukr.Media.

«Фелісіті дуже рада, що її тюремний термін закінчився, і вона просто хоче зосередитися на просуванні вперед в її житті і в житті її родини, — розповів інсайдер. — У Фелісіті ще багато роботи на громадських засадах, і вона все ще перебуває на випробувальному терміні, але та частина вироку, якої вона боялася найбільше, залишилася позаду».

З огляду на те, як Фелісіті вміє «просувати вперед» свою сім’ю, правоохоронним органам варто уважно за нею стежити.

«В даний час пріоритетом номер один для Фелісіті є відпочинок з сім’єю і повернення до звичайної рутини. Все, що вона хоче, це щоб все повернулося до того, що було до того, як все це сталося. Вона обов’язково повернеться до роботи над своєю кар’єрою, але на даний момент зайнята Біллом і дівчатками [дочками, яким хотіла вкрасти чужі гранти на навчання в престижних університетах — прим. ред.]», — говорить інсайдер.

Фелісіті була засуджена до тюремного ув’язнення і виплати штрафу в розмірі 30 000 доларів США, а також 250 годин громадських робіт і роком випробувального терміну. Хоча Фелісіті була засуджена до 14 днів тюремного ув’язнення, вона була звільнена на два дні раніше через положення федеральних правил.

Існує положення, що дозволяє звільнити кого-небудь в п’ятницю, якщо його випуск запланований на вихідні. Фелісіті мали випустити в неділю.

А ми нагадаємо, що навесні цього року розігрався неабиякий корупційний скандал, який показав, що деякі голлівудські зірки нечисті на руку. Виявилося, що знаменитості і просто багаті люди купували своїм діткам місця в престижних американських вищих навчальних закладах: після отримання грошей підробляли атестати, результати вступних іспитів і навіть документи про спортивні досягнення!

  Театр «Воскресіння» випустив прем’єру вистави «Америка»

Хаффман не посоромилася заплатити 15 тисяч доларів (372,2 тисячі гривень) людині, яка прикинулася її дочкою Софією, у якої не вистачило мізків здати все самій, і написала за неї іспити на відмінну оцінку. Вкрасти чужий грант на навчання планували і для молодшої дочки Джорджії, але Хаффман вчасно зупинили.

У масштабній афері брало участь 13 спортивних тренерів ряду престижних університетів США: серед них підмочили репутацію своїх університетів тренери Єля, Стенфорда і Джорджтауна, а також — університети Каліфорнії і Лос-Анджелеса, Техасу і Північної Кароліни.