Подробиці фінального кастингу “Х-Фактор 10”.

Фінальний кастинг “Х-фактора” інтригує несподіваними появами. Що треба знати про новий епізод вокального шоу, читайте в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Ми зібрали найцікавіші моменти, які шанувальники побачать в ювілейному сезоні шоу вже завтра, на завершальному кастингу.

Так, підкорювати суддів прийде екс-вокалістка Наталії Могилевської — Марія Москвітіна. Дівчина давно на сцені, але втомилася працювати в тіні відомої співачки. Щоб здійснити мрію і стати сольною виконавицею, Марія зважилася на участь у святковому сезоні вокального шоу.

“Я дуже люблю свою команду, дуже люблю свого артиста, мені шалено подобається працювати з Наташею, просто прийшов час, напевно, спробувати зробити щось самій, не за чиєюсь спиною і не музикантів.”

Як оцінять її виступ члени журі?

Інша учасниця — Анна Монастирська прийде на шоу, щоб звернути увагу мами на себе. Вона — донька народної артистки України Людмили Монастирської, і всесвітня популярність мами прирекла її на самотність.

“Коли мені було 14 років, вона вже роз’їжджала по різних країнах”, — згадує дівчина. Як виступить Анна і чи зможе вона перевершити свою знамениту маму?

А також у цьому випуску свої сили спробують концертний директор Олі Полякової та зірка 90-х.

Хто опиниться серед щасливчиків, які заскочать в останній вагон і отримають шанс поборотися в тренувальному таборі, побачимо вже у суботу о 19:00 в ефірі вокального шоу “Х-фактор” на СТБ.