Актуальні новини

Про Децла знімуть документальний фільм

Ким насправді був Децл.

Стало відомо про те, що про покійного репера Децла знімуть документальний фільм, щоб показати життя артиста, який був кумиром для мільйонів. Подробиці далі у матеріалі, інформує .

Нагадаємо, що 3 лютого перестало битися серця Кирила Толмацького (справжнє ім'я Децла). Трагедія сталася після концерту в Іжевську. Попередньою причиною смерті музиканта назвали серцеву патологію, а попередній висновок підтвердив, що в його крові не було заборонених препаратів. Тим не менш, чекаємо остаточних офіційних результатів.

Але сьогодні у всіх на вустах новина про те, що про життя Децла хочуть зняти кіно. Так, журналіст Роман Супер у своєму Facebook-акаунті повідомив, що компанія "Амурські хвилі" планує зняти документальне кіно про хіп-хоп-виконавця Кирила Толмацького.

"Я хочу зняти про Кирила документальний байопік, щоб розповісти собі і вам про те, ким насправді був репер Децл, які погляди він поділяв і в якій Росії мріяв жити. Я хочу без студійних криків і скандалів, а по-людськи розповісти історію, можливо, найбільш недооціненого російського артиста, який спробував зробити не так, як всі, а по-своєму."

На даний момент йде збір коштів на зйомки. Для створення фільму він і команда планують залучити 3,5 мільйона рублів. Немає сумнівів, що ці гроші будуть зібрані для цієї мети. Ми стежимо за оновленнями по темі.

  Що дивитись на театральному фестивалі «Кіт Ґаватовича»

Залишити відповідь