Ірина Шейк і Бредлі Купер знову хочуть ходити на побачення.

Розставання Ірини Шейк і Бредлі Купера було не з легких, але екс-закохані вже готові шукати нові стосунки та ходити на побачення.

33-річна Ірина Шейк і 44-річний Бредлі Купер, здається, зовсім не переживають через свій розрив. За словами інсайдерів, модель і актор раз і назавжди закрили довгий розділ їх спільного життя і готові рухатися далі. Ірина і Бредлі вірять, що знайдуть любов і своїх других половинок, інформує .

Вони хочуть ходити на побачення і знайомитися з іншими людьми. І не збираються цього соромитися. Вони закривають довгий розділ свого життя, але з інтересом чекають, що ж буде далі.

Заради спільної дочки Леї зіркова пара спілкується як друзі.

"Навіть після розставання вони мають намір залишатися однією сім'єю: вони обидвоє будуть присутні на важливих подіях в житті їхньої спільної доньки", — прокоментував інсайдер.

Після, він додав, що вони не тримають один на одного образ і підтримують дружній зв'язок, виховуючи дворічну дочку Лею. Відомо, що Ірина поки проживає в будинку у актора, щоб не травмувати змінами доньку. Близький друг Купера запевнив, що той відчуває себе пригніченим, однак намагається відволіктися від особистих проблем за допомогою роботи, як і Ірина.

Примітно, що ні Бредлі, ні Ірина досі не прокоментували свій розрив, і зберігають мовчання.