Ось комедії цього року: драматичні, пригодницькі, чорні, романтичні. Їх точно вистачить на всі вихідні.

Листопадові свята не годяться для шашликів на природі, зате ідеально підходять для затишного домашнього вечора. Ось комедії цього року: драматичні, пригодницькі, чорні, романтичні. Їх точно вистачить на всі вихідні, інформує Ukr.Media.

Божевільна парочка, 2019

Сюжет фільму найкраще описує друг головного героя: «Це як в «Красуні» — тільки ти Джулія Робертс, а вона — Річард Гір».

Талановитий безголовий Фред випадково зустрічає свою першу любов — Шарлотту — і виявляє, що тепер вона держсекретар і кандидат в президенти США. Несподівано навіть для самої себе Шарлотта вирішує найняти Фреда писати промови для її передвиборних виступів. Їх співпраця виливається в низку небезпечних, веселих і безглуздих пригод.

В арсеналі фільму є все для відмінного вечора: історія в дусі Новосельцева та Людмили Прокопівни, гумор нижче пояса і на контрасті з ним — елегантна Шарліз Терон.

В прямому ефірі, 2019

Комедійна драма про телеведучу ток-шоу Кетрін. Намагаючись утримати свою програму на плаву на тлі падіння рейтингів, вона наймає у свою команду авторів дівчину на ім’я Моллі. У кожної з цих жінок своя боротьба: Моллі намагається довести новому босові, що чогось варта, а Кетрін бореться зі своїми комплексами, амбіціями і страхом втратити шоу. Переможе, як завжди, дружба, але для цього героїням доведеться переступити через себе.

Прощання, 2019

Неймовірно лірична і красива картина, яка дарує глядачеві відразу сміх, сльози, бажання подзвонити рідним і купу сімейних спогадів.

У центрі сюжету — китайська сім’я, члени якої дізнаються, що бабуся смертельно хвора, але вирішують не говорити їй про це. Головна героїня живе в Брукліні, але повертається на батьківщину, щоб провести час з бабусею. Вона обурена, що всі навколо вирішили обманювати стареньку, але інші члени сім’ї переконані, що так буде краще. Вони організовують весілля, щоб у востаннє зібрати всіх родичів разом.

  12 серпня — день Сили і Силуана: історія, традиції та прикмети свята

У цьому фільмі зачіпається тема різниці західної та східної культур, але разом з тим це історія абсолютно зрозуміла і близька всім і кожному.

Хороші хлопчики, 2019

Пригодницька комедія про трьох шестикласників, на час наданих самим собі. Все, чого хочеться в такому віці, — спробувати справжнього дорослого життя. Тому хлопці вирішують відправитися на вечірку. По дорозі їм належить зайнятися типовими дорослими справами: повернути наркотики, добути пива і полагодити зламаний дрон. Ну і перед батьками не спалитися, звичайно ж.

Боротьба з моєю сім’єю, 2019

Сім’ю Кнайт складно назвати благочестивою — старший син сидить у в’язниці, та й інші родичі не відрізняються повагою до закону. Зате вони всі схиблені на спорті, а точніше, на реслінгу. Кнайти влаштовують публічні бої, а також ведуть секцію. Мрія брата з сестрою Зака і Сарайї — вступити до Міжнародної федерації реслінга. Шанс на її виконання виникає, коли в містечко приїжджає відбірник WWE.

Зомбіленд: Подвійний постріл, 2019

Хлопці з «Ласкаво просимо в Зoмбіленд» повертаються, щоб знову битися з зомбі. Ожилі мерці стали ще злішими і голоднішими, так і всередині команди людей назрівають конфлікти.

У фільмі очікуються камео Дена Ейкройда і Білла Мюррея (останній, до речі, з’являвся в ролі самого себе і в першій частині). Старому Мюррею в цьому році щастить на фільми про зомбі: у серпні в прокаті був шикарний фільм Джармуша «Мертві не вмирають», в якому Білл виконав одну з головних ролей.

Кролик Джоджо, 2019

Новозеландський комік і режисер Тайка Вайтіті зняв комедійну драму про один з найпохмуріших періодів в історії людства — нацистську Німеччину.

  Джамала зворушила фанатів новими сімейними кадрами

Головний герой — хлопчик ДжоДжо на прізвисько Кролик, який свято вірить в ідеали існуючого в країні режиму. Коли він виявляє, що його мама ховає на горищі єврейську дівчинку, світ ДжоДжо перевертається. Одразу виникає його уявний друг в тілі Адольфа Гітлера. Тепер хлопчик кидається між дружбою з новою знайомою і своїми нацистськими ідеалами.

Мистецтво самооборони, 2019

Кейсі, роль якого виконує Джессі Айзенберг, — сором’язливий бухгалтер, якому не дуже-то комфортно серед людей. Одного разу він зустрічається на вулиці з бандою байкерів, яка сильно б’є хлопця. Трагічний випадок наштовхує Кейсі на дві речі: купити власну зброю і, поки чекає дозвіл на нього, піти до школи карате.