Актуальні новини

Відомий блогер Сергій Іванов очолив портал Espseso.tv

Сайт Espreso.tv отримав нового головного редактора — відомого українського журналіста і блогера Сергія Іванова.
Вже найближчим часом портал суттєво зміниться, як концептуально, так і зовні. Нові рубрики, дизайн, нові автори — усе це побачать та відчують користувачі Espreso.tv.
“Я прийняв пропозицію керівництва ЕСПРЕСО — і очолив сайт. Планую провести грунтовні зміни. Портал Espreso.tv стане окремим інтернет-медіа, який буде тісно співпрацювати з телеканалом, а не просто ретранслювати новини. Сайт буде більш насиченим із точки зору ексклюзиву та мультимедійності. Можу сказати, що на сайті з’являться лонгріди, інтерв”ю, авторські розслідувальні матеріали. Важливо те, що я знайшов порозуміння з керівництвом. Мені гарантували свободу, що вкрай важливо”, – каже Сергій Іванов.
Головред сайту планує привести нових авторів. Це будуть, як відомі люди в українському медіа просторі, яких поважають і знають, так і нові імена. Задача максимум — охопити аудиторію всієї країни.
«Ми будемо сповідувати принципи та стандарти ЗМІ цивілізованих країн. Так, контент стане більш “злим”, але не з емоційної, а з семантичної точку зору”, – підкреслив Іванов.
Сергій Іванов — переселенець з Луганська, відомий блогер і журналіст. Писав для “Української правди”, Цензор.НЕТ, “Фокусу”, для журналу “Публичные люди” та багатьох інших відомих ЗМІ. Тепер свій досвід Сергій спрямує на розвиток порталу Espreso.tv.

  В Японії пройде фестиваль "Українське Різдво"

Залишити відповідь