Актуальні новини

Відомий блогер Сергій Іванов очолив портал Espseso.tv

Сайт Espreso.tv отримав нового головного редактора — відомого українського журналіста і блогера Сергія Іванова.
Вже найближчим часом портал суттєво зміниться, як концептуально, так і зовні. Нові рубрики, дизайн, нові автори — усе це побачать та відчують користувачі Espreso.tv.
“Я прийняв пропозицію керівництва ЕСПРЕСО — і очолив сайт. Планую провести грунтовні зміни. Портал Espreso.tv стане окремим інтернет-медіа, який буде тісно співпрацювати з телеканалом, а не просто ретранслювати новини. Сайт буде більш насиченим із точки зору ексклюзиву та мультимедійності. Можу сказати, що на сайті з’являться лонгріди, інтерв”ю, авторські розслідувальні матеріали. Важливо те, що я знайшов порозуміння з керівництвом. Мені гарантували свободу, що вкрай важливо”, – каже Сергій Іванов.
Головред сайту планує привести нових авторів. Це будуть, як відомі люди в українському медіа просторі, яких поважають і знають, так і нові імена. Задача максимум — охопити аудиторію всієї країни.
«Ми будемо сповідувати принципи та стандарти ЗМІ цивілізованих країн. Так, контент стане більш “злим”, але не з емоційної, а з семантичної точку зору”, – підкреслив Іванов.
Сергій Іванов — переселенець з Луганська, відомий блогер і журналіст. Писав для “Української правди”, Цензор.НЕТ, “Фокусу”, для журналу “Публичные люди” та багатьох інших відомих ЗМІ. Тепер свій досвід Сергій спрямує на розвиток порталу Espreso.tv.

  Відома українська телеведуча стала жертвою шахраїв

Залишити відповідь