Актуальні новини

Фільми про сильних духом жінок, які варто глянути

Не знаєте як провести вечір вихідного дня? Запасайтеся смачненьким і обирайте один із фільмів!

Включіть один з цих фільмів і подивіться, як справляються з неприємностями жінки з непохитною силою волі!

Життя в рожевому кольорі

Історія жінки-легенди, Едіт Піаф, чию роль зіграла настільки ж неперевершена Маріон Котійяр. Талановита, але не визнана, тендітна, але неймовірно сильна героїня бореться за своє місце під сонцем кожен божий день і… виграє навіть у тих випадках, коли, здавалося б, результат вирішений наперед. Цей фільм про силу духу – якщо ви не зрозуміли, саме вона і ніщо інше, вирішує, як людина проживе своє життя, яке, до речі, дається нам тільки раз, інформує .

Фріда

Байопік про життя, в тому числі й особисте, геніальної художниці Фріди Кало, можна сміливо назвати кращою роллю Сальми Хайєк. Сюжет оповідає про дівчину, чию жагу до життя, любові і самовираження не зможуть зламати ні фізичні муки пекельні, набуті після аварії, ні громадська думка, яка фактично засуджувала кожну її заяву, крок чи роман. Настійно рекомендуємо до перегляду всім тим, хто, як їм здається, перебуває в депресії або, того гірше, безвихідному становищі.

Крихітка на мільйон

За роль у цій драмі Хіларі Суонк дали «Оскар», до речі, цілком заслужено (загалом, фільм завоював цілих чотири статуетки). Місцями жорсткий, місцями болючий, але дуже чесний фільм про дівчину, яка змогла повірити в себе тоді, коли в неї не вірив ніхто. Це, власне, і стало причиною її тріумфального, приголомшивого прориву – героїня Суонк стає чемпіонкою з боксу. Хеппі-енда тут не передбачено – втім, з ним картина не вийшла б настільки сильною.

  Помер музикант гурту «Клуб шанувальників чаю» Павло Грабовський

Коко до Шанель

Історія жінка-легенди, дизайнера Коко Шанель у виконанні Одрі Тоту прекрасна: цій тендітній актрисі вдалося передати і бунтарський дух, і сталевий внутрішній стрижень, й іншу, ніжну сторону мадам Шанель. Крім того, історія вчить йти до успіху крок за кроком, запасатися терпінням і не озиратися на осудливі погляди оточуючих.

Ерін Брокович

Цей життєстверджуючий фільм з молодою і сяючою Джулією Робертс у головній ролі не подивився, напевно, навіть ледачий, тим не менш, він настільки хороший, що ми не полінуємося зайвий раз його згадати. В силу непростих життєвих обставин, Ерін ніколи «розпускати нюні», їй потрібно зуміти прогодувати трьох дітей, домогтися успіху в кар'єрі і навіть допомогти тим, кому в цьому житті пощастило ще менше. І знаєте, що? У неї вийде, головне, як ми вже казали, вірити в себе і ніколи не опускати рук!

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь