Актуальні новини

У Києві 23 серпня відбудеться урочистий захід “Відчуй себе Українкою”

23 серпня 2021р. о 13:00 відбудеться урочистий захід «Відчуй себе Українкою» у рамках виставки «Під знаком Берегині. Від традиції до бренду» в Національному музеї Тараса Шевченка за адресою: м.Київ, бульвар Т. Шевченка 12.
Захід присвячений ролі Жінки в соціокультурних процесах українського суспільства та її вагомий внесок у розвиток та становлення нашої нації, а також приурочений до Дня Державного Прапору і 30-річчя Незалежності України.
До участі у заході запрошені жінки міжнародних дипломатичних установ, акредитованих в Україні, а саме: Єгипет, Марокко, В’єтнам, Південно-Африканська Республіка, Швеція, Словенія, Іран, Нігерія, ОАЕ, Бельгія, Чорногорія, США, Вірменія, Корея та інші, представниці українського політикуму, бізнес-еліти та культурні діячки.
У програмі заходу:
– відтворення автентичних українських промислів, пов’язаних з виготовленням традиційного побутового, святкового та ритуального національного одягу з презентаційними майстер-класами (прядіння, ткацтва, вишивання, бісероплетіння, в’язання вінків та жіночих головних уборів) під супровід архаїчного і автентичного співу у виконанні фольклорного гурту Folk Ladies (наживо);
– відвідини експозиції, де представлені автентичний жіночий одяг різних регіонів України;
– презентація художньої виставки родини митців Теліженків(м. Черкаси);
– презентація програми «Архаїчне. Від витоків до бренду», де представлено жіночий сучасних одяг від провідних дизайнерів України, які використовують архаїчні мотиви у своїй творчості;
– сучасну українську вишиванку від всесвітньовідомого бренду My sleeping gypsy (одна із представлених вишиванок вишита шрифтом Брайля);
– вечірнє вбрання на основі традиції української  вишивки від українського дизайнера Reny M;
– колекцію молодих дизайнерів Одеського професійного ліцею технології та дизайну.
Перфоменс – можливість приміряти та особисто презентувати як автентичний костюм так і сучасний дизайнерський, аби відчути колорит української культури.
Увесь захід супроводжується вишуканим українським гуртом, учасниками XI сезону «Голос країни» «Folk Ladies», що виконує музику в стиль electro-folk, де органічно поєднуються жіночі голоси, український фольклор, етнічний спів, народні інструменти та електронна музика. Презентацію українських вінків від дизайнера «Яна Козловська» буде організовано під виступ Лауреатів багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів – хореографічний колектив сучасного танцю «Позитив» під керівництвом Богдани Гапонової.
Організатор заходу: Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності».

  Львівська галерея мистецтв створить цифровий архів своїх колекцій

Залишити відповідь