Вони будуть раді її переїзду в іншу країну.

Меган Маркл, схоже, добряче розізлила англійський народ. Не виключено, що скоро люди почнуть наполягати, щоб герцогиня покинула королівську сім’ю. А разом з нею і Гаррі, який давно вже не улюбленець публіки, особливо коли поруч зразковий брат Вільям, інформує Ukr.Media.

Акторка з США Меган Маркл, нині дружина принца Гаррі, герцога Сассекського невдало приміряла королівську роль. Англійський народ не такий довірливий, як її чоловік, і кожен раз помічає зарозумілість. Публіка не спускає герцогині Сассекській скарги на тяжкі будні в розкішному королівському суспільстві; не залишає без уваги дірку в бюджеті країни £2,4 млн, які герцогиня витратила на облаштування житлового гніздечка; не відмовчується на лицемірні проповіді Меган про захист навколишнього середовища, коли та робить при цьому екологічно несприятливі рейси на приватних літаках і відправляє автомобілі з Великобританії в Південну Африку для королівського туру.

Важливо, що королева Єлизавета II підтримала англійський народ і заявила, що поведінка Маркл неприпустима і компрометує сімейство. В її розумінні герцоги Сассекські — це представники монархії і зобов’язані поводитися належно. Принц Вільям теж зазначив, що Маркл наводить тінь на репутацію родини.

Сьогодні англійці все частіше пропонують принцу Гаррі і Меган переїхати в Лос-Анджелес, оскільки пара не додає нічого позитивного в їх життя. Британські монархи виснажують ресурси і деморалізують країну, виставляючи напоказ багатство і зіпсоване зверхнє ставлення. До того ж розбурхала і спільна відпустка Меган і Гаррі, що за рік сумнівного правління вони вже встигли втомитися від королівських обов’язків.

Звичайно, ця відпустка може також і врятувати молоду сім’ю, якщо за півтора місяці публіка «охолоне», але поки відбувається зворотне. У світлі подій англійський народ швидше витворить неугодних монархів з країни, ніж змириться з лицемірством.

  Фільм про Україну «Звідки Куди» номінований на польську кінопремію