Олександра виступає власним стилістом Дмитра.

Завидний холостяк України вже більше місяця, як офіційно не холостяк. Дмитро Комаров одружився зі своєю партнеркою по «Танцях з зірками» Олександрі Кучеренка. Саша — завидна наречена. Красуня, розумниця, відома модель і телеведуча, інформує .

Олександра Кучеренка нещодавно відвідала Ukrainian Fashion Week. Молоденька дружина популярного мандрівника та автора програми «Світ навиворіт» Дмитра Комарова зізналася журналістам, що приділяє досить багато уваги гардеробу чоловіка.

Олександра виступає власним стилістом Дмитра, намагається стежити не тільки за тим, що одягає сама, але і за тим, що носить її чоловік.

«Я люблю, щоб все було випрасуване. Красиве!»

Міс Україна також під час відвідування Ukrainian Fashion Week розповіла, що Комаров зараз в черговому відрядженні, і подружня пара спілкується один з одним за допомогою листування. До речі, молодята дуже не люблять розповідати про свої відносини і до офіційного оформлення ніхто не знав, що Саша і Діма зустрічаються.

Вони намагалися приховувати стосунки від ЗМІ, літали відпочивати різними літаками, ніколи не з'являлися разом на публіці. Тільки після того, як Дмитро у своєму Instagram поділився новиною про те, що він більше не холостяк, його фанати дізналися про стосунки з Кучеренко.