"Гаррі і Меган: Втеча з палацу": про королівську пару знімуть нову кінострічку. Це буде третій фільм про герцогів Сассекських.

Поки наші читачі обговорювали нову роботу принца Гаррі, з’явилися новини для всіх шанувальників герцогів Сассекських. Стало відомо, що про знамениту пару знімуть новий фільм. Подробиці по темі читайте в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Як повідомляє Deadline, життєва історія Меган Маркл і принца Гаррі знову ляже в концепцію і сюжет фільму.

Так, представники американського телеканалу Lifetime оголосили, що знімають фільм — “Гаррі і Меган: Втеча з палацу” (Harry & Meghan: Escaping the Palace). Прем’єра запланована на осінь 2021 року. Зараз йдуть кастинги, а трохи пізніше навесні почнуться зйомки.

У новому художньому фільмі розкажуть про ситуації, які могли стати причиною погіршення відносин в королівській родині, а також озвучать моменти, які змусили герцогів Сассекських покинути палац.

Це буде третій фільм франшизи про Меган і Гаррі. Lifetime також зняли Фільми “Гаррі & Меган: Королівська історія кохання” (2018) і “Гаррі і Меган: становлення королівської пари” (2019).

А рік тому Lifetime заявили, що знімуть третій фільм франшизи. Правда, після інтерв’ю пари Опрі Уїнфрі сюжет довелося переписати.