Актуальні новини

Для відновлення пам’ятки архітектури львівські митці влаштували благодійний аукціон

Львівські художники передали 19 власних робіт, які можна купити на аукціоні. Кошти від продажу скерують на реставрацію будинку колишнього товариства «Сокіл» у Бібрці. Наразі роботи можна оглянути на виставці у кав’ярні «Штука».

19 картин у техніках рисунка, графіки та олійного живопису написали під час пленеру у Бібрці 15 березня львівські художники Квітослава Булавіна, Наталка Івженко, Дарія Зав’ялова, Олена Зотова, Христина Приймак, Ірина Фартух та Ліліана Харьковська. Зараз роботи виставили для огляду у галереї-кав’ярні «Штука» на вул. Котлярській.

З 6 до 20 липня на сторінці «Сокола» у Facebook буде тривати онлайн-аукціон, на якому їх можна буде придбати. Стартова ціна — 1400 гривень, кожен наступний крок — 200 грн.

виставку можна оглянути у кав’ярні-галереї «Штука»

Гроші від продажу картин передадуть на реставрацію будинку товариства «Сокіл», який є пам’яткою архітектури місцевого значення. Реновацією цієї споруди займається БФ «Спадщина.Уа».

Нещодавно на конкурс «Єврорегіон Карпати – Україна» представники фонду подали проект «Офіс гостинності», за яким передбачено відновлення двох приміщень на другому поверсі «Сокола», закупівлю відеообладнання та відкриття туристичного центру. Із загальної суми 312 тисяч гривень 62 тисячі має профінансувати благодійний фонд. Тому частину цих коштів планують отримати від продажу картин на аукціоні.

«Паралельно будемо продавати графіку Марії Кочерової «Вітання з Бібрки», розроблену спеціально на замовлення БФ «Спадщина.Уа» та видану відповідно до технологічних вимог обмеженим накладом 100 листів. А також будемо організовувати акцію сокільське кріселко для закупівлі крісел для кімнати-лекторію, де ім’я фундатора буде розміщене на спинці крісла, що також передбачено умовами заявки», — розповіла ZAXID.NET керівниця благодійного фонду Ганна Гаврилів.

Також для порятунку будівлі благодійники можуть переказати кошти на рахунок БФ «Спадщина.Уа» 5169 3305 1991 8889 (ПриватБанк).

  Мільярдер Владислав Доронін подав в суд на модель Наомі Кемпбелл через борги

За рік опіки над «Соколом» БФ «Спадщина.Уа» вже замінила у пам’ятці частину вікон, провела косметичні ремонти лекторію, толоки, облаштовують кімнату бургомістра. Цього року планують реалізувати ще кілька проектів. Також в межах Бібрської ОТГ розробляють шість нових туристичних маршрутів.

Залишити відповідь