Актуальні новини

Гени підвели? 7 дітей найкрасивіших знаменитостей, яких критикують за зовнішність

Що це: гени підвели або гидкі каченята ще перетворяться в красивих лебедів?

Гени підвели? 7 дітей найкрасивіших знаменитостей, яких критикують за зовнішність

Спадкоємці зірок часто схожі на своїх красивих і відомих мам і тат, чим викликають розчулення у шанувальників. Але ось не всім пощастило з генами і, замість захоплених коментарів, діти отримують презирливі. Що це: гени підвели або гидкі каченята ще перетворяться в красивих лебедів?

Дочка Бейонсе – Блю Айві Картер

Крихітка Блю Айві дуже схожа на свого батька Джея Зі, а не на її матір, красуню Бейонсе. Але деякі прихильники впевнені, що дівчинка підросте і ще розквітне, інформує .

Дочка Дженніфер Лопес – Емма Мерибел

Емма пішла в батька, музиканта Марка Ентоні, і, на жаль, не збирає стільки захоплених коментарів під фото, як її однолітки.

Дочка Адама Сендлера – Седі Мадисон

Шанувальники обожнюють Адама Сендлера за його харизму і почуття гумору. Сподіваємося, ці якості успадкувала його дочка Седі Медісон. Дівчинку з ранніх років включають в рейтинги некрасивих дітей зірок. Буде здорово, якщо вона підросте і втре ніс недоброзичливцям.

Син Уми Турман – Левон Роан

Можливо, для когось він не красень, але посмішка, погодьтеся, чарівна.

Дочки Брюса Віліса – Таллула, Скаут і Румер

Таллула Вілліс розповідала, що ненавиділа своє тіло в підлітковому віці, так як не була схожою на моделей з обкладинок. Вона вірила чужим людям більше, ніж близьким.

Син Крістіни Агілери – Макс Лірон Бретман

Незважаючи на глузування, хлопець росте веселим, товариським і не дає себе в образу.

Дочка Анджеліни Джолі і Бреда Пітта Шайло

Анджеліну і Бреда називали найкрасивішою парою Голлівуду, коли вони були разом. А ось плід їхнього кохання не дістається честі від оточуючих вважатися красунею. Можливо, дівчинка подорослішає, змінить хлопчаче вбрання і зміниться. А в принципі, нехай робить, як хоче, злостивцям ніколи не догодиш!

  "Формально вони все ще разом, а ось живуть як дві чужі людини": Чому Кеті Перрі та Орландо Блум не можуть врятувати свій союз

Впевнені, що з роками ці діти доведуть усім, що не обов'язково бути ідеальними, щоб бути щасливими.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь