Актуальні новини

Сергій Притула заявив про завершення акторської кар’єри і вихід з «Вар’яти-шоу»

Шоумен і волонтер Сергій Притула заявив про вихід з проекту «Вар’яти-шоу» і завершення кар’єри актора. Про це Притула розповів у інтерв’ю LB.ua.

За його словами, причиною такого рішення стала неможливість поєднувати творчість з політичною діяльністю.

«Щоб закрити це питання (про поєднання творчої роботи з політичною діяльністю) раз і назавжди, я оголошу про свій вихід з “Вар’яти-шоу” і закінчення своєї акторської кар’єри. Це той крок, який мені трішки важко робити, зважаючи на те, що я десять років віддав цьому колективу і розвитку україномовного гумору», – розповів 39-річний Притула.

Притула розповів, що зйомки в останньому сезоні «Вар’ятів» на «Новому каналі» стануть для нього останніми, після чого він я вийде з колективу і як очільник, і як редактор, і як актор.

Проект «Вар’яти-шоу» з’явився у 2010 році у Тернополі, перший виступ відбувся 28 травня 2010-го під назвою «Перше україномовне гумор-шоу “Вар’яти”». 2 листопада 2016-го відбулася прем’єра телеверсії шоу в ефірі «Нового каналу».

Нагадаємо, 11 серпня партія «Голос» висунула кандидатом на посаду міського голови Києва Сергія Притулу. Місцеві вибори відбудуться одночасно по всій Україні 25 жовтня. Тоді виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

  Білорусь відсторонили від «Євробачення» через скандал із конкурсною піснею

Залишити відповідь