Лео не тільки чудовий актор, але ще і хороша людина.

Пам’ятаєте, як весь світ радів, коли в 2016 році Леонардо Ді Капріо нарешті отримав той довгоочікуваний «Оскар», ні про кого ніколи так не переживали, як за Лео, інформує Ukr.Media.

Ді Капріо знаменитий не тільки своїми ролями, але й добрими справами. Актор нерідко жертвує величезні суми грошей нужденним і підтримує екологічні проекти. У свій 44-й день народження актор зазначив, що віддав на благодійність 11 млн доларів.

А нещодавно Лео ще раз довів, що любимо ми його не даремно. На різдвяні канікули актор відправився у відпустку на Карибські острови. Там він відпочивав зі своєю новою пасією Камілою Морроне на яхті.

30 грудня яхта Лео зловила сигнал лиха з круїзного лайнера, один з членів команди звалився за борт, будучи в стані алкогольного сп’яніння. Судно просить всіх допомогти в пошуку людини.

У різних джерелах інформація трохи відрізняється. Згідно з першим, Ді Капріо був єдиним, хто погодився допомогти, а інші пишуть, що яхта актора була єдиним судном в тому районі. У будь-якому випадку, Лео кинувся на виручку.

Через кілька годин пошуків саме яхта Ді Капріо виявила людину, що тоне. Чоловіка дістали з води, нагодували, напоїли, дали сухі речі, а потім вже передали береговій охороні.

Виявилося, що чоловік провів у воді вже 11 годин, і Лео встиг буквально в останній момент. Моряк був вже готовий зробити свій останній вдих, думав, що вже потрапив на той світ, коли йому руку простягнув сам Леонардо Ді Капріо.

Користувачі просто не могли не провести паралелі зі знаменитим «Титаніком», де Він зіграв одну з головних ролей. Нібито актор не з чуток знає, як це тонути, а тому ніяк не міг кинути людину в біді.

  Львівський BookForum змінює дати та формат проведення

Ось, що цікаво. Той самий моряк побачить знак у тому, що його врятував особисто володар «Оскара» і один з найвідоміших людей планети, і кине він пити на робочому місці? Відмінний вийшов би фінал.