Співачка вирішила відверто поділитись своїми поглядами з цього приводу.

Ось вже цілих 10 років шанувальники з цікавістю спостерігають за відносинами Шакіри та Жерара Піке. Співачка і зірка «Барселони» нечасто радують фанатів якимись новинами, а частіше навіть навпаки — чутки про їхній розрив з’являються мало не щодня, інформує Ukr.Media.

Адже пара живе разом вже дуже-дуже довго, навіть виховує двох чудових дітей, а ось одружуватись не поспішає. Вже навіть таблоїди втомилися припускати, в чому ж причина, але несподівано співачка вирішила, що пора б про це розповісти.

Шакіра дала невеличке інтерв’ю на передачі 60 Minutes, в якому нарешті розповіла, чому вони з Піке досі не зіграли весілля. Як виявилося, вся справа в ній.

Співачка поділилася, що насправді до жаху боїться шлюбу. Вона вважає, що статус дружини може поміняти ставлення Жерара до неї.

«Чесно кажучи, шлюб лякає мене до чортиків. Я не хочу, щоб він дивився на мене як на дружину. Нехай бачить у мені свою кохану свою дівчину. Заборонений плід. Хочу тримати його в тонусі. Нехай розуміє, що все можливо в залежності від його поведінки», — зізналася співачка.

Також Шакіра розповіла трохи про їх спільне життя. Як виявилося, у них дуже гармонійні відносини, всі домашні турботи вони ділять між собою, дітей вони так само виховують спільно.

Не так давно співачка розповіла про те, наскільки сильно Жерар допоміг їй, коли вона була хвора. Шакіра могла втратити голос, а тому впала в депресію, вийти з якої допоміг Піку.

«Він відчував себе одним з тих колишніх ув’язнених, яким дана свобода і вони не знають, що з нею робити. Я була нестерпна. Жерар бачив найгіршу мене», — зізналася зірка.

  Ходять чутки, що Ксенія Собчак чекає дитину від Костянтина Богомолова

Навряд чи штамп у паспорті якось зможе змінити їх відносини, адже для кохання жодні штампи не потрібні.