Зіркова пара давно мріяла стати батьками.

У добірку про зірок, які стали батьками у 2020 році, додаємо поповнення. Голлівудська актриса Емма Робертс вперше стала мамою. Вона народила сина своєму хлопцеві, акторові Гаррету Хедлунду, інформує Ukr.Media.

Про це повідомляє видання про зірок TMZ. За їх інформацією, дитина народилася 27 Грудня. Малюка назвали Родс. Він важив близько дев’яти фунтів при народженні, і зараз молоді батьки “відмінно справляються”.

Знаменита пара поки що не коментує новини про поповнення, але ми вже передчуваємо цей повний захоплення і трепету пост в Instagram.

Нагадаємо, цього літа племінниця Джулії Робертс вперше дала велике інтерв’ю про прийдешні зміни в житті і зізналася, що у неї були проблеми з фертильністю:

“Відтоді як я була маленькою, я хотіла мати дитину, теоретично. І благала маму народити ще одного малюка. Пам’ятаю той день, коли вона привезла мою сестру додому з лікарні, я тримала її, хотіла наряджати і грати. У 16 років я думала, що до 24 років буду заміжня і у мене будуть діти. Але по факту моя робота не завжди цим планам сприяла.

Кілька років тому я дізналася, що у мене недіагностований ендометріоз.У мене завжди були виснажливі болі при місячних, настільки сильні, що я пропускала школу, а пізніше мені доводилося скасовувати всі зустрічі. Але мій лікар не звертав на це увагу. Тоді я вирішила вибрати фахівця-жінку — і це було краще рішення. Вона провела аналізи, виявилося, що я нітрохи не драматизую. Але на той час це вже позначилося на моїй фертильності.

Мені сказали: “вам, ймовірно, слід заморозити яйцеклітини або розглянути інші варіанти”. Чесно кажучи, я була в жаху! Одна тільки думка про те, що я не зможу мати дітей. Зрештою я це зробила, що було важко. Я почала ділитися цим з іншими жінками, і раптово для мене відкрився новий світ розмов про ендометріоз, безпліддя, викидні, страх мати дітей… це було справжнє випробування! Це звучить нерозумно, але в той момент, коли я перестала думати про це, завагітніла!”

  У Ризі відкрилася виставка українських фотохудожників “Тіло пропаганди”

На щастя, мрії Емми Роберт про дитину стали реальністю, з чим ми її і вітаємо!