Йому лише 18 років, проте хлопець — красень хоч куди.

Є два типи людей: які воліють виставляти своє особисте життя напоказ і ті, хто вважає, що воно не повинно бути публічним. Те ж саме справедливо і для знаменитостей, тому час від часу таблоїди буквально вибухають новинами про те, як хтось вперше показав своїх дружину чи дітей. Зараз як раз той випадок, інформує Ukr.Media.

На днях закінчився паризький Тиждень моди, де однією з головних зірок стала 47-річна Ума Турман, яка прибула на захід із сином. Разом вони викликали фурор на показі Dior.

Річ у тому, що Ума воліє приховувати своє особисте життя. Журналісти бачили її сина в останній раз ще п’ять років тому. Вона навіть в інтерв’ю намагається не згадувати про дітей. Але, схоже, дітлахи підросли достатньо, щоб відвідувати світські заходи.

18-річний Левон Грін Хоук, молодший син актриси від шлюбу з Ітаном Хоуком. Пара одружилася в 1998 році і, на жаль, розлучилася вже в 2005-му. Також у них є спільна дочка Майя, зараз їй 21 рік.

Зовнішність Левона занепокоїла не тільки папараці, але і звичайних користувачів Інтернету. По-перше, у свої 18 хлопчина не відстає по зросту від матері, яка вважається однією з найвищих актрис — 184 сантиметри.

А по-друге, багато хто відзначає, що рисами обличчя Левон нагадує Ітана. У темному комплекті і модній хутряній куртці хлопець майже затьмарював мати. А це ой як не просто зробити.

Для світського виходу Ума вибрала двобортний жакет і темні кюлоти, а зверху доповнила образ плащем оверсайз. Яскравий макіяж, діамантові сережки і зачесані назад локони лише підкреслювали красу актриси.

  Міла Йовович прочитала вголос казку «Муха-Цокотуха» російською мовою

Варто також відзначити, що зараз у актриси підростає 6-річна донька Розалінд від її відносин з фінансистом Арпадом Бюссоном. Ймовірно, скоро на небосхилі засяє ще одна зірочка, адже старша дочка вже робить акторську кар’єру.

Приємно спостерігати, коли зіркам вдається з легкістю поєднувати кар’єру і сімейне життя. А вдвічі приємніше спостерігати, коли діти твоїх кумирів потроху займають місце своїх знаменитих батьків.